Zmodernizowana pracownia RTG w Żarowie

Z przyjemnością informujemy o zmodernizowanej pracowni RTG w Szpitalu Reumatologiczno – Rehabilitacyjnym im. dra Zbigniewa Walla w Żarowie. Wraz z generalną modernizacją Pracowni RTG SP ZOZ zakupił nowe urządzenie, które umożliwi wykonywanie zdjęć wysokiej jakości.
W Pracowni zainstalowany jest nowoczesny zestaw RTG firmy Shimadzu i zestaw do radiografii pośredniej firmy Agfa. W rezultacie uzyskujemy obraz zapisany na płycie CD.
Pracownia Rentgenodiagnostyki podlega wewnętrznej i zewnętrznej kontroli jakości.
Zakup nowego sprzętu gwarantuje wzrost poziomu zabezpieczenia pacjentów i pracowników szpitala przed promieniowaniem rentgenowskim. W sposób znaczący poprawił się również komfort obsługi pacjentów i pracy personelu medycznego.
Pracownia RTG Szpitala Reumatologiczno – Rehabilitacyjnego zaprasza Państwa do skorzystania z naszych usług.
Zakres badań radiologicznych / wszystkie badania ogólnodiagnostyczne /:

* RTG klatki piersiowej,
    * RTG jamy brzusznej,