„Teatr za Jeden Uśmiech” ponownie odwiedził naszych małych Pacjentów

Tym razem aktorzy krakowskiego teatru przybyli do nas ze spektaklem pt.: „Rycerz Bolko z Kociejdziury i Królewna z Wieży”. Dzieci miały okazję poznać zabawną historię dzielnego rycerza Bolka, pragnącego ocalić uwięzioną w wieży królewnę Matyldę. Widowisko niezwykle ucieszyło naszych najmłodszych pacjentów i pozwoliło im choć na chwilę zapomnieć o smutkach i chorobach, o czym świadczyły roześmiane buźki naszych milusińskich.

Miłym akcentem wizyty wspaniałych gości okazały się upominki, wręczone dzieciom tuż po spektaklu.

Serdecznie dziękujemy Teatrowi za Jeden Uśmiech Katarzyny Grocholi za wspaniałą inicjatywę i moc pozytywnych wrażeń oraz wszystkim sponsorom za wsparcie udzielone na realizację tego przedsięwzięcia, a w szczególności:

AMS Świdnica👏
Beyster International Sp. z o.o. 👏