Podziękowania dla personelu oddziału okulistycznego

Na ręce dyrektora Grzegorza Kloca wpłynęły podziękowania dla personelu oddziału okulistycznego.

„Szanowny Pan,
Dyrektor RSS „Latawiec” w Świdnicy

Dziękuję Panu dyrektorowi Szpitala „Latawiec” za przyspieszenie terminu operacji zaćmy na 7.07.2015r. Nie mam słów wdzięczności za okazaną mi łaskę, dobroć, cierpliwość i przychylenie się nad moim problemem.
Jestem osobą niepełnosprawną, mieszkam sam, nie słyszę, mam stommie i nie widziałem. Codzienne funkcjonowanie sprawiało mi wielką trudność. Osoby, które widzą nie zrozumieją tej, która nie widzi i nie słyszy.
Po operacji oka jest dla mnie jak „narodzenie się na nowo”!. Ujrzałem świat – cieszę się jak dziecko!.
Dziękuję z całego serca Pani doktor Magdalenie Jakimiec – Wesołowskiej za przyjęcie mnie do szpitala i przeprowadzenie operacji. Dziękuję całemu personelowi medycznemu za troskliwą opiekę.
Szpital „Latawiec” powinien być wizytówką i przykładem dla innych szpitali.
Czeka mnie jeszcze operacja na drugie oko. Z całego serca jeszcze raz dziękuję.
Wdzięczny do końca życia pacjent K.M.”.