Akcja „Nasze Zdrowie” za nami

Około 300 pacjentów pragnących uzyskać potwierdzenie, że ich organizm nie woła jeszcze o pomoc skorzystało z usług naszych specjalistów w ramach przedsięwzięcia „Nasze Zdrowie” organizowanej przez Wydział Zdrowia Starostwa Powiatowego w Świdnicy. W uroczystości otwarcia akcji uczestniczył Dyrektor Grzegorz Kloc.

Nasz zespół specjalistów:
Pielęgniarki Anna Kotańska, Magdalena Milecka, Ewa Rymsza przeprowadziły 110 badań poziomu cukru we krwi, cholesterolu, ciśnienia tętniczego. Urządzenia pomiarowe udostępniło Starostwo Powiatowe w Świdnicy.

Dr Dorota Podwórna Lekarz Kierujący Oddziałem Reumatologiczno – Rehabilitacyjnym Szpitala w Żarowie (jednostka zamiejscowa SP ZOZ w Świdnicy) udzieliła ponad 50 konsultacji dla osób, u których wykonano badania w OSTEOBUSIE w kierunku osteoporozy.

Dr Michał Tomczyk specjalista Oddziału Okulistycznego RSS „Latawiec” wykonał ponad 120 badań ostrości wzroku. Badanie oczu wykonano na sprzęcie zakupionym za środki zebrane w ramach 1% przez przyszpitalną fundację „Pomóżmy Naszym Pacjentom”.

Dziękujemy za wszystkie słowa uznania jakie od Państwa usłyszeliśmy w ramach akcji, za cierpliwość i za liczne przybycie.