Podziękowanie dla personelu oddziału kardiologicznego

Szanowni Państwo,

Na ręce dyrektora Grzegorza Kloca wpłynęły podziękowania dla personelu oddziału kardiologicznego z pododdziałem intensywnego nadzoru kardiologicznego z pododdziałem angiologicznym.
” Bardzo dziękuję lekarzom i pielęgniarkom z oddziału kardiologii w Świdnicy.

Trafiłam na oddział z zawałem serca i innymi chorobami o których nie wiedziałam. W tak ciężkich dla mnie dniach byłam mile zaskoczona fachową opieką. Cały personel oddziału opiekował się mną wyjątkowo. Ciepła i serdeczna atmosfera sprawiła, że mój pobyt okazał się nie taki straszny.
Do przyjemnego pobytu przyczynił się porządek i wyjątkowe dbanie o czystość. Jako 49 letnia pacjentka znałam szpital tylko z kawałów i bałam się go panicznie – teraz będę bronić honoru i dobrej opinii tego oddziału. Jak wspomniałam wcześniej, cały personel oddziału dbał o mnie bez zastrzeżeń, ale szczególnie pragnę podziękować tym którzy najczęściej byli przy mnie:
lekarzom Bartłomiejowi Janiakowi, Izabeli Lewandowskiej – Czyczerskiej, pielęgniarce Renacie Burskiej i Panu pielęgniarzowi Łukaszowi Sobeckiemu.
Beata F”.