25.X.2014r. Zapraszamy na akcję profilaktyczną do Tesco w Świdnicy

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy w dniu 25 października 2014 w godz. od 1200 – 1700 na akcję profilaktyczną do pasażu Tesco w Świdnicy przy ul. Strzegomskiej 2.

Nasze wyspecjalizowane pielęgniarki Anna Kotańska, Magdalena Milecka, Ewa  Rymsza będą przeprowadzały badanie poziomu cukru we krwi, cholesterolu, ciśnienia tętniczego.

Dr  Michał Tomczyk specjalista Oddziału Okulistycznego RSS „Latawiec” przeprowadzi badanie ostrości wzroku.

Dr Dorota Podwórna Lekarz Kierujący Oddziałem Reumatologiczno – Rehabilitacyjnym Szpitala w Żarowie udzieli konsultacji dla osób, u których wykonane będą badania w OSTEOBUSIE w kierunku osteoporozy.

Organizatorem akcji jest Wydział Zdrowia Starostwa Powiatowego w Świdnicy.
Nasz szpital jest partnerem akcji.
Wszystkie badania świadczone przez naszych specjalistów będą udzielane bezpłatnie.